Panel uživatele
Zpět

Krátce o nás

Přidáno: 2. 3. 2018 15:00:00 Počet shlédnutí: 1332

02 Březen 2018

Krátké představení našeho týmu a společnosti.

Na úvod Vám napíši něco o nás. Jmenuji se Kamila Chytilová a zarytá pejskařka jsem od ledna 2014. Tehdy jsem si pořídila z adopce štěně křížence. Sice jsem psy a kočky měla již od mala (u rodičů), ale teprve tehdy jsem se začala zajímat více o psí sporty a i o stravu. Aktuálně máme doma kočičku Anne, kocourka Aramise a dvě fenky křízenku Elzu a malamutku Lili. Všichni jsou krmeni BARFEM. Dále s námi žije můj nastávající a zárověň majitel této firmy, vlastním jménem Tomáš Němeček. Již rok se z něho snažím toho správného pejskaře udělat a zdá se, že se mi to i podařilo.

Při výběru postrojů, obojků a dalších různých nezbytností k našim aktivitám dávám přednost kvalitním věcem vyrobeným převážně "zlatými českými ručičkami". Z výrobců u nás můžete najít značky české: Zero DC, MANMAT, Sokol Falco a norský Non-stop dogwear. Sortiment se bude ještě rozšiřovat.

Dále se můžete těšit na články o výživě, výběru krmiva, o různých sportovních aktivitách a o tom, jak vybrat vhodné vybavení. Najdete nás i na Facebooku a rádi Vás uvítáme v naší kamenné prodejně v Blansku na adrese Smetanova 2395/8, i s Vašimi chlupatými mazlíčky.

Rádi si přečteme o jaké produkty a výrobce by jste měli zájem. Napište nám na Facebook, e-mail nebo do komentářů níže.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info