Panel uživatele

PAVO SOS Kit

PAVO SOS Kit

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Balíček je životně důležitý pro osiřelá hříbata a hříbata, která získala jen málo nebo vůbec žádné mlezivo od matky.

3309 Kč

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: Pavo

První mléko se nazývá kolostrum - mlezivo. Toto mléko obsahuje vysoké množství protilátek, které hříběti zajišťují ochranu před infekcemi během prvních měsíců jejich života. V případě, že klisna uhyne během nebo hned po porodu, doporučujeme zkusit oddojit co nejvíce mleziva z vemene pokud to bude možné a podávat ho hříběti z láhve s dudlíkem. Pokud to není možné, zkuste najít klisnu v co nejbližším okolí, která ještě mlezivo má. Pokud tyto možnosti selžou, důrazně doporučujeme použít Pavo S.O.S.-kit. Balíček Pavo S.O.S.-kit obsahuje základní výživu pro prvních 48 hodin.

Krok 1: příprava 1 litru mléka pro hříbata (1 litr = 1000 ml)

Tipy na přípravu
Použijte the Pavo S.O.S. kit ihned po narození hříběte, pokud jsou nějaké problémy s podáním mléka od klisny (nejlépe během prvních 3 hodin, ne později než 12 hodin po narození)
Abyste si byli úplně jistí, nechte hříbě celkově vyšetřit veterinářem během 24 hodin po narození.
Doporučujeme ohřívat mléko nebo ho udržovat teplé metodou "au bain marie". Metoda"au bain marie" je ohřívání něčeho v nebo nad horkou vodou.Tato metoda předchází srážení a přehřívání.
Nikdy nepoužívejte mikrovlnnou troubu k ohřátí mlezivového mléka. Protilátky obsažené v něm by ztratily své ochranné schopnosti díky vysoké teplotě. Mléko pro hříbata můžete v mikrovlnné troubě ohřívat.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info