Panel uživatele

Škrabadlo ARGI -Rachel 47x30x30cm 1ks

Škrabadlo ARGI -Rachel 47x30x30cm 1ks

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Škrabadlo pro kočky Argi - Rachel je vhodné pro mazlíčky menších až středních velikostí.

311 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: ARGI

Škrabadlo pro kočky Argi – Rachel je vhodné pro mazlíčky menších až středních velikostí a díky svým rozměrům se ideálně hodí i do malých bytů. Produkt je velmi stabilní a vyrobený z mimořádně odolných materiálů.
Škrabadlo pro kočky Argi – Rachel je velmi úhledný model, který zabírá málo místa a vypadá skvěle v každém bytě! Základna škrabadla je o rozměrech 30 x 30 cm a je vyrobena z pevné a odolné dřevotřísky. Středem základny prochází sloupek zakončený odpočívadlem, na kterém je zavěšena na gumičce hračka, kterou si vaše kočičky zamilují.
Základna i odpočívadlo jsou potaženy látkou, která má podobnou strukturu jako manšestr. Tento velmi pevný materiál je speciálně vyvinutý tak, aby nedocházelo k jeho mechanickému poškození.
Sloupek, který se hodí nejen k obrušování drápků, ale i ke šplhání, je ze silného a velmi odolného kartonu. Ten je navíc potažený pásem proti poškrábání a poškození a nedochází u něho, na rozdíl od sisalu, k vytrhávání vláken, takže materiál má mnohem delší životnost.

Rozměry: 47 x 30 x 30 cm
Základna: 30 x 30 cm
Celková výška: 47 cm
Odpočívadlo: Ø 20 cm
Hračka: gumičku lze natáhnout do délky 42 cm
1 sloupek: , výška 42 cm

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info