Panel uživatele

Aptus Apto-Flex EQUINE VET sirup

Aptus Apto-Flex EQUINE VET sirup

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Unikátní pětisložkové solubilní chondroprotektivum s kyselinou hyaluronovou a antioxidanty pro koně.

2687 Kč

Balení

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ORION Pharma

EQUINE APTO-FLEX sirup je unikátní pětisložkové solubilní chondroprotektivum s kyselinou hyaluronovou a antioxidanty pro koně. Obsahuje kys. hyaluronovou, MSM, kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a antioxidanty (brusinkový extrakt).

Indikace:
Výživa a regenerace chrupavek a vazů v kloubech.
Preventivní podávání: před a po závodní sezoně; během intenzivní tělesné zátěže (u sportujících koní, během tréninku, při závodech); u všech koní pro udržení dobré funkce pohybového systému – výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech, zlepšení pohyblivosti, prevence artritidy.
Terapeutické podávání: po chirurgických ortopedických zákrocích – zrychlení a usnadnění hojení, při osteoartritidě, u koní s vývojovým onemocněním kloubů, u koní se sníženou pohyblivostí (např. při bolestivosti pohybového systému) a špatnou jezditelností - snížení bolestivosti při pohybu, po úrazech a zraněních pohybového systému - usnadnění pohyblivosti kloubů, zpomalení progrese artrózy.

Více informací:
http://www.orionvet.dk/files/animalhealth/Templates/A-0045295-01-3 LEAFLET APTUS EQ APTO-FLEX VET SYRUP 1L PLHUCZSK(4).pdf

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info