Panel uživatele

Canina Semena černuchy seté 250g

Canina Semena černuchy seté 250g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Přípravek je zdrojem mnoha mastných kyselin, éterických olejů a stopových prvků, které se svými účinky uplatňují při tlumení různých zdravotních potíží.

249 Kč

Balení

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Canina

Semena této rostliny jsou už po celá tisíciletí používána v Egyptě a Orientu jako přírodní léčivo a koření do pokrmů. Jsou zdrojem mnoha mastných kyselin, éterických olejů a stopových prvků, které se svými účinky uplatňují při tlumení různých zdravotních potíží. Zejména je určen k posílení imunitního systému organismu, podpoře výměny látkové, uplatňuje se i při psychických problémech a v období rekonvalescence.

Canina® Schwarzkümmelsamen má díky obsahu proteinu nigellinu pozitivní vliv na činnost jater a ledvin, působí jako antioxidant a chrání buňky tělesných tkání před poškozením škodlivinami vznikajícími při různých metabolických poruchách a toxiny z vnějšího prostředí. Díky obsahu éterických olejů brání psa před napadením zevními cizopasníky (klíšťaty a blechami) a působí anthelminticky (chrání zažívací trakt před vnitřními cizopasníky). Takto byla semena černuchy seté používána již ve starém Egyptě.

Složení: 100 % mletých semen černuchy seté

Obsahuje: Proteiny 22,2 0%, tuky 32,2 %, vlákninu 7,9 %, popeloviny 4 %

Neobsahuje žádné přidané látky.

Dávkování:
1 čaj. lž. na 5 kg těl. hmot., maximálně 6 čaj. lž. denně (1 čaj. lž. = asi 3 g)
Prášek je nutno smíchat s vlhkou potravou. Suchá granulovaná krmiva musejí být předem provlhčena vlažnou vodou. Pro příjemně oříškově kořeněnou vůni je přípravek obecně dobře přijímán.

Ukládat mimo dosah dětí!

Uchovávat v suchém stavu při pokojové teplotě (do 25 °C).

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info