Panel uživatele

Ušní čistič pro psy a kočky Henry Schein 100ml

Ušní čistič pro psy a kočky Henry Schein 100ml

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Jemný čistič uší, který pomáhá udržovat optimální stav uší psů a koček. Obsahuje nimbový olej, který má prokazatelné antimikrobiální a protiplísňové vlastnosti.

158 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Henry Schein

Ušní čistič pro psy a kočky
100ml/3.5 fl.oz

Bez alkoholu Netoxický Obsahuje nimbový olej Flexibilní aplikátor Pomáhá zklidnit iritaci, změkčuje ušní vosk a odstraňuje nečistoty

Jemný čistič uší, který pomáhá udržovat optimální prostředí v uších psů a koček. Obsahuje nimbový olej, který má prokazatelné antimikrobiální a protiplísňové vlastnosti a je přírodním čističem. Také pomáhá zklidňovat podráždění a jemně udržuje uši bez nečistot. Přiložený aplikátor dovoluje jednoduchou aplikaci do ucha zvířete. Unikátní složení omezuje jakékoliv skvrny a odbarvení srsti v okolí ucha.
Vhodný pro psy, štěňata, kočky a koťata.

Složení: Propylenglykol, Kyselina boritá, Kyselina benzoová, Nimbový olej, Kyselina jablečná

Instrukce pro použití: Před použití lahvičku protřepejte. Čistič nakapejte do ucha. Jemně masírujte bázi ucha a rozdistribujte čistič do ušního kanálu. Dovolte Vašemu zvířeti zatřepat hlavou. Očistěte vnější část ucha vatovým tamponem. Pokud je nutné, opakujte. Čistič uší by měl být používán denně, dokud nejsou nečistoty odstraněny z ucha. Odstranění všech nečistot může trvat i více než 7 dnů. Pravidelné používání je doporučeno u psů s opakovanými infekcemi. V péči pokračujte i několik dní po kompletním vyčištění ucha.
Může být použito jako obecná péče nebo v návaznosti na používání terapeutických přípravků.
Varování: Pokud se objeví zarudnutí a podráždění, konzultujte prosím s veterinárním lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě, že dojde k zasažení očí, tyto vypláchněte teplou vodou. Pokud přetrvává zarudnutí, vyhledejte Vašeho veterinárního lékaře. Nepoužívejte u zvířat s rupturou ušního bubínku a u zvířat s infekcí uší.

Není určeno pro použití u lidí Pouze pro veterinární použití Udržujte mimo dosah dětí Pouze k zevnímu použití Chraňte před slunečním zářením a vlhkem

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info