Panel uživatele

Jezdecká sukně

Jezdecká sukně

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Jezdecká sukně je vyrobena z: 1. Svrchní vrstva - jemná syntetická tkanina s vodoodpudivou úpravou2. Vnitřní vrstva - termo vrstva, polesterová střiž3. Spodní vrstva - jemná syntetická tkanina s vodoodpudivou úpravouJezdecká sukně se používá jako vrchní vrstva na jezdecké kalhoty. Díky složení má vynikající termoizolační vlastnosti, do značné míry chrání před jemným deštěm (sněhem) a větrem.Zip na předním i zadním díle umožňuje variabilně nastavit krytí nohou a pohodlný sed. Na vnitřní straně jsou čtyři pásky, které slouží k upevnění kolem nohy jezdce. Na přední straně jsou dvě uzavíratelné kapsy. Nově jsme od roku 2019 doplnili reflexní prvky z důvodu bezpečnosti.

1990 Kč

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Výrobce: MANMAT

Jezdecká sukně je vyrobena z:
1. Svrchní vrstva - jemná syntetická tkanina s vodoodpudivou úpravou
2. Vnitřní vrstva - termo vrstva, polesterová střiž
3. Spodní vrstva - jemná syntetická tkanina s vodoodpudivou úpravou

Jezdecká sukně se používá jako vrchní vrstva na jezdecké kalhoty. Díky složení má vynikající termoizolační vlastnosti, do značné míry chrání před jemným deštěm (sněhem) a větrem.

Zip na předním i zadním díle umožňuje variabilně nastavit krytí nohou a pohodlný sed. Na vnitřní straně jsou čtyři pásky, které slouží k upevnění kolem nohy jezdce. Na přední straně jsou dvě uzavíratelné kapsy. Nově jsme od roku 2019 doplnili reflexní prvky z důvodu bezpečnosti.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info