Panel uživatele

Univerzální stájová deka pro koně

Univerzální stájová deka pro koně

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Univerzální stájová deka.Deka je vyrobena z funkčního materiálu. Jedná se o dvouvrstvou syntetickou pleteninu, kde obě vrstvy jsou odděleny jemnými mikrovlákny, mezi kterými jsou vzduchové komůrky. Shodný materiál používáme na výrobu podsedlových deček, polstrování postrojů a ohlávek. Tento materiál vyniká vysokou schopností odpařovat vlhkost. Další jeho vlastností je i dobrá tepelná izolace. Deka má vynikající odpocovací vlastnosti. Pot rychle odvádí do povrchové vrstvy, kde oproti fleecovým dekám nedochází ke kondenzaci vodních kapiček na povrchu a zůstává stále suchá. Díky dobrým tepelně izolačním vlastnostem je možné tuto deku použít i jako lehkou stájovou zateplovací. Výhodou je, že po odpocení ve stáji, není nutné vyměňovat deku za zateplovací.

2520 Kč

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Výrobce: MANMAT

Univerzální stájová deka.

Deka je vyrobena z funkčního materiálu. Jedná se o dvouvrstvou syntetickou pleteninu, kde obě vrstvy jsou odděleny jemnými mikrovlákny, mezi kterými jsou vzduchové komůrky. Shodný materiál používáme na výrobu podsedlových deček, polstrování postrojů a ohlávek. Tento materiál vyniká vysokou schopností odpařovat vlhkost. Další jeho vlastností je i dobrá tepelná izolace. Deka má vynikající odpocovací vlastnosti. Pot rychle odvádí do povrchové vrstvy, kde oproti fleecovým dekám nedochází ke kondenzaci vodních kapiček na povrchu a zůstává stále suchá. Díky dobrým tepelně izolačním vlastnostem je možné tuto deku použít i jako lehkou stájovou zateplovací. Výhodou je, že po odpocení ve stáji, není nutné vyměňovat deku za zateplovací.

Konstrukce deky:

1) Dvojité zapínání na hrudi.

2) Odnímatelné popruhy pro zapínání pod břichem – použitelné i na závody na rychlé přehození deky.

3) Střih kopírující siluetu.

POZOR U PRANÍ NEPŘEKROČIT TEPLOTU 30°C
Deky nabízíme standartně s černým lemem. Na zakázku je možné deku olemovat jiným lemem (bílý, modrý, zelený, červený, šedý), toto je nutné připsat do poznámky u objednávky. U zakázkové výroby je nutné počítat se zdržením minimálně 1 týden.

Nabízíme možnost vlastní výšivky na pravou stranu deky (jméno koně, název stáje, vlajka apod.).

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info