Panel uživatele

Třívrstvé zateplovací kamaše pro koně

Třívrstvé zateplovací kamaše pro koně

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Třívrstvé zateplovací kamaše.Svrchní vrstva - syntetická tkanina. Izolační vrstva - mikroporézní pěna. Spodní vrstva - funkční materiál, používaný na dečkách a odpocovacích dekách.Na tomto materiálu se oproti mikrofleece neusazuje vodní vrstva a minimálně zadržuje vodu. Díky této sestavě se zateplovací kamaše vyznačují minimální váhou, ale zároveň vysokými izolačními schopnostmi.V porovnání s klasickými zateplovacími kamašemi vyrobenými z fleesu mají nižší tloušťku a váhu, ale vysokou izolačních schopností.Materiálové složení a konstrukce jsou chráněny u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR – 13225 - U1 – MTP B68 G 11/02. Použitý materiál je nenasákavý. Sendvičová konstrukce materiálu se vyznačuje až 10x větší odpařovací plochou oproti klasickým přírodním materiálům.Cena je za sadu 4ks.POZOR U PRANÍ NEPŘEKROČIT TEPLOTU 30°C.

1180 Kč

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Výrobce: MANMAT

Třívrstvé zateplovací kamaše.

Svrchní vrstva - syntetická tkanina. Izolační vrstva - mikroporézní pěna. Spodní vrstva - funkční materiál, používaný na dečkách a odpocovacích dekách.

Na tomto materiálu se oproti mikrofleece neusazuje vodní vrstva a minimálně zadržuje vodu. Díky této sestavě se zateplovací kamaše vyznačují minimální váhou, ale zároveň vysokými izolačními schopnostmi.

V porovnání s klasickými zateplovacími kamašemi vyrobenými z fleesu mají nižší tloušťku a váhu, ale vysokou izolačních schopností.

Materiálové složení a konstrukce jsou chráněny u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR – 13225 - U1 – MTP B68 G 11/02. Použitý materiál je nenasákavý. Sendvičová konstrukce materiálu se vyznačuje až 10x větší odpařovací plochou oproti klasickým přírodním materiálům.

Cena je za sadu 4ks.

POZOR U PRANÍ NEPŘEKROČIT TEPLOTU 30°C.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info