Panel uživatele

Přepravní kamaše

Přepravní kamaše

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Přepravní kamaše jsou vyrobeny z materiálu, který minimálně zadržuje teplo. Koním se téměř nepřehřívají šlachy, při přepravě na dlouhé vzdálenosti. Vrchní vrstva je polyesterová tkanina, výplň tvoří polypropylenová pěna a spodní vrstva je z funkčního materiálu.Uvnitř každé kamaše je odnímatelná vložka, která může sloužit , jako prohřívací nebo chladící díl kamaše. Po dobu jízdy, případně i v boxe, můžete tedy koním šlachy chladit nebo zahřívat. Mezi vložku a chránič lze vložit chladící nebo prohřívací sáčky.Přepravní chrániče jsou prodloužené až pod korunku koně a zakončené pevnou částí, tvořící půl zvon.Upevnění kamaší je na suché zipy, které mají variabilní možnost zapnutí, což umožňuje rychlejší uchycení kamaše na nohu koně.POZOR U PRANÍ NEPŘEKROČIT TEPLOTU 30°C.Cena je za komplet (4ks).

2576 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MANMAT

Přepravní kamaše jsou vyrobeny z materiálu, který minimálně zadržuje teplo. Koním se téměř nepřehřívají šlachy, při přepravě na dlouhé vzdálenosti. Vrchní vrstva je polyesterová tkanina, výplň tvoří polypropylenová pěna a spodní vrstva je z funkčního materiálu.

Uvnitř každé kamaše je odnímatelná vložka, která může sloužit , jako prohřívací nebo chladící díl kamaše. Po dobu jízdy, případně i v boxe, můžete tedy koním šlachy chladit nebo zahřívat. Mezi vložku a chránič lze vložit chladící nebo prohřívací sáčky.

Přepravní chrániče jsou prodloužené až pod korunku koně a zakončené pevnou částí, tvořící půl zvon.

Upevnění kamaší je na suché zipy, které mají variabilní možnost zapnutí, což umožňuje rychlejší uchycení kamaše na nohu koně.

POZOR U PRANÍ NEPŘEKROČIT TEPLOTU 30°C.
Cena je za komplet (4ks).

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info